Portage Lakes Triathlon & Duathlon

Age Group Results

September 15, 2013


Results brought to you by HFP Racing

Olympic Triathlon- Age Group

Female 15 to 19

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 115 Kristen Eberlin 549 17 1 42:06 2:35 1 1:42:56 3:09 1 1:29:20 4:00:08
 

Female 20 to 24

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 48 Hannah Pierskalla 595 23 2 26:57 2:19 1 1:30:32 1:01 1 56:02 2:56:53
2 49 Sarah Pugh 633 24 1 25:45 1:37 2 1:31:06 1:13 2 57:15 2:56:57
3 78 Jamie Chipka 737 21 3 27:42 2:17 3 1:39:23 1:28 3 58:14 3:09:06
 

Female 25 to 29

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 24 Megan Mier 579 26 2 26:01 1:30 1 1:24:07 1:09 1 46:58 2:39:47
2 64 Shannon Claxton 557 26 1 25:01 2:43 2 1:34:33 1:30 3 56:37 3:00:25
3 71 Janice McCloskey 580 26 3 26:29 2:52 3 1:37:57 2:04 2 53:04 3:02:27
4 96 Joey Compton 577 29 5 37:43 2:16 4 1:38:12 1:12 4 1:03:59 3:23:24
5 119 Danielle Fisher 610 25 6 38:43 5:21 6 2:14:02 2:03 5 1:10:19 4:10:30
6 121 Caitlin Boatwright 561 26 4 34:45 3:35 5 2:13:39 2:17 6 1:37:14 4:31:32
 

Female 30 to 34

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 53 Amanda Stanoszek 602 33 1 25:31 2:01 1 1:29:59 1:14 1 59:13 2:58:01
2 89 Jessica Flynn 742 30 4 34:06 2:52 2 1:36:28 1:21 2 1:02:52 3:17:40
3 100 Katie Wheeler 555 30 2 32:03 3:32 5 1:45:12 1:33 4 1:06:27 3:28:50
4 104 Lindsey Wells 562 32 6 47:13 3:07 3 1:39:08 1:10 3 1:04:57 3:35:37
5 105 Sarah Maloney 653 30 3 32:33 2:35 4 1:44:51 1:15 6 1:15:13 3:36:29
6 118 Meghann Jones 613 33 5 39:28 4:54 6 2:05:48 4:53 5 1:11:20 4:06:25
 

Female 35 to 39

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 7 Pamela Neckar 611 38 3 30:57 2:39 1 50:20 2:14 1 1:03:26 2:29:37
2 70 Holly Fiora 624 35 2 30:10 2:16 2 1:24:36 1:32 2 1:03:44 3:02:20
3 98 Sherry Leggett 550 38 1 28:19 3:30 3 1:43:21 1:53 3 1:09:27 3:26:33
 

Female 40 to 44

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 83 Marleen Caldwell 615 40 1 31:15 2:36 1 1:34:31 2:48 2 1:04:28 3:15:39
2 91 Courtney Baker 660 42 3 36:58 2:23 2 1:37:04 1:22 1 1:01:29 3:19:17
3 111 Jurga Rackaitiene 578 43 2 35:24 1:59 4 1:56:01 0:57 3 1:11:33 3:45:55
4 117 Angela Morman 568 42 4 45:06 3:48 3 1:51:40 1:57 4 1:22:03 4:04:37
 

Female 45 to 49

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 68 Barb Cymanski 607 47 1 29:16 2:51 1 1:24:59 2:47 2 1:01:19 3:01:14
2 76 Ginny Hridel 640 45 2 33:48 2:09 2 1:30:13 1:26 1 1:00:35 3:08:12
3 109 Heather Daly 643 45 3 36:28 3:07 3 1:41:54 2:20 3 1:16:00 3:39:51
 

Female 50 to 54

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 102 Amy Whitehead 627 50 2 40:37 4:13 1 1:37:12 2:20 1 1:05:18 3:29:41
2 113 Linda Davis 736 50 1 35:18 5:36 2 1:54:44 3:39 2 1:12:59 3:52:17
 

Female 55 to 59

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 112 Linda Lucas 563 58 1 34:18 6:36 1 1:54:45 3:36 1 1:12:59 3:52:17
 

Female 65 to 69

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 122 Barb O'Mara 598 65 1 39:17 7:57 1 2:12:11   1 2:04:53 5:04:20
 

Male 15 to 19

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 44 Joshua Wang 618 17 1 24:52 2:05 1 1:24:10 1:08 1 1:02:09 2:54:25
2 75 Dylan Schwarz 574 15 2 32:20 2:05 2 1:25:29 1:07 2 1:05:17 3:06:20
 

Male 20 to 24

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 42 Steven Forrest 594 23 1 24:17 1:28:53       2 59:05 2:50:49
2 69 Joshua Allen 560 23 3 32:31 2:43 2 1:31:52 1:25 1 53:18 3:01:51
3 80 Nickolas Gillombardo 559 24 2 30:53 2:23 1 1:31:47 1:00 3 1:05:21 3:11:27
 

Male 25 to 29

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 2 Logan Broadbent 632 26 3 27:42 2:15 2 1:12:38 1:22 1 41:25 2:25:24
2 6 Alexander Kuhn 616 28 4 28:43 2:14 1 1:11:37 1:14 2 45:23 2:29:13
3 12 Zachary Gillespie 651 28 2 26:43 1:50 3 1:15:45 1:10 3 47:14 2:32:43
4 17 Mark Volpe 614 29 1 26:05 1:30 4 1:16:29 1:02 6 50:40 2:35:47
5 23 Alexander Salasyuk 625 27 0:00 28:24     1:21:40 7 51:12 2:39:32
6 35 Nathan Kavali 630 27 7 31:48 2:23 7 1:23:58 1:22 4 47:31 2:47:04
7 36 Ivan Sandoval 620 26 6 30:30 2:10 5 1:20:16 1:17 8 52:54 2:47:09
8 52 Adam Buttacavoli 564 28 8 34:14 3:17 6 1:22:52 1:46 9 55:12 2:57:23
9 57 Andrew Tipton 591 27 5 30:24 2:04 8 1:27:35 1:36 10 57:05 2:58:46
10 59 Steven Kalan 623 28 9 35:33 2:20 9 1:30:36 1:16 5 49:07 2:58:54
 

Male 30 to 34

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 3 Frank DeJulius 647 30 1 25:57 1:30 2 1:13:52 1:05 2 43:52 2:26:19
2 4 Kyle Sawyer 622 30 2 26:19 1:34 3 1:13:55 0:51 4 45:26 2:28:07
3 5 Peter Finnerty 631 31 4 29:55 1:35 1 1:12:39 1:11 1 43:00 2:28:22
4 27 Jim Renfrow 547 31 3 28:55 1:31 4 1:21:05 1:19 5 49:37 2:42:28
5 28 Justin Sanker 543 34 5 31:28 1:29 7 1:23:26 1:20 3 45:12 2:42:57
6 45 Andrew Evans 639 32 6 33:10 2:05 8 1:24:29 1:22 6 54:16 2:55:23
7 63 Jeremy Hinte 661 30 8 37:31 2:09 5 1:21:52 1:18 7 56:48 2:59:40
8 65 David Stump 644 33 7 34:32 2:13 6 1:22:05 1:58 8 59:41 3:00:30
 

Male 35 to 39

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 9 JD THALMAN 642 35 1 24:21 2:31 2 1:14:50 1:00 5 47:22 2:30:06
2 10 robert bryan 636 35 2 24:44 41:10     42:03 1 43:24 2:30:52
3 11 Scott Norcross 626 39 4 28:36 1:17 1 1:13:30 0:56 6 47:58 2:32:20
4 19 Tariq ALI 571 38 3 25:47 1:02 3 1:17:52 1:13 10 52:18 2:38:14
5 22 Philip Rader 566 35 5 29:40 2:00 6 1:19:12 1:58 2 46:07 2:38:59
6 30 Patrick Russo 542 35 7 34:10 1:39 4 1:18:44 1:24 7 49:13 2:45:13
7 34 Jeffrey Harrison 483 39 12 36:44 2:01 5 1:18:54 1:29 4 47:11 2:46:21
8 37 Ben Mansfield 604 36 10 35:07 2:01 7 1:20:01 0:59 8 49:41 2:47:50
9 40 Tom Schmitt 649 35 11 35:46 2:03 10 1:24:49 1:15 3 46:35 2:50:30
10 41 Eric Maxeiner 628 38 6 31:44 1:54 9 1:24:32 0:52 9 51:42 2:50:46
11 50 Bryce York 567 35 9 34:55 2:08 8 1:22:37 1:45 11 55:37 2:57:03
12 62 Phil Kerber 654 38 8 34:32 2:00 11 1:24:50 2:03 12 55:48 2:59:15
13 92 Joshua McLaughlin 588 38 13 36:46 4:17 12 1:31:18 1:39 14 1:06:07 3:20:11
14 99 Matthew Shawkey 635 39 15 41:37 2:28 13 1:36:20 4:23 13 1:03:22 3:28:12
15 110 Tarik Labib 619 36 14 37:30 4:34 14 1:48:00 2:28 15 1:13:20 3:45:53
 

Male 40 to 44

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 1 Ken Hagan 645 41 3 26:47 1:02 1 1:09:33 0:54 2 44:42 2:23:00
2 8 Nathan Whitman 634 40 4 27:02 1:51 4 1:16:13 1:22 1 43:19 2:29:50
3 13 Jeff Bisesi 658 43 5 27:55 4:33       17 2:00:23 2:32:52
4 16 Joshua Barry 648 40 9 30:53 1:31 2 1:13:38 1:22 4 48:20 2:35:47
5 18 Aaron brumit 482 42 6 28:53 1:14 5 1:16:16 1:04 5 48:23 2:35:53
6 21 Scott Lang 487 43 1 24:09 1:11 3 1:16:06 0:42 9 56:41 2:38:51
7 31 Robert Raines 587 40 14 34:23 1:24 6 1:17:58 2:04 6 49:41 2:45:31
8 32 Jay Sutton 479 40 2 24:41 1:31 7 1:19:05 1:14 10 59:20 2:45:53
9 33 Geoffrey Johnson 570 40 10 30:59 1:17 9 1:24:14 1:21 3 48:11 2:46:04
10 47 Kyle Amsdell 646 42 8 30:18 1:47 8 1:20:37 1:21 13 1:02:36 2:56:41
11 61 Jeffrey Kadlic 592 43 11 31:05 2:20 11 1:30:24 2:07 7 53:17 2:59:15
12 67 Michael Williams 552 42 13 33:53 2:07 10 1:28:07 1:06 8 55:52 3:01:06
13 88 Joshua Melda 589 40 15 36:44 3:06 12 1:35:35 2:00 11 59:35 3:17:02
14 90 Mark Soberano 738 43 16 37:20 3:54     1:35:09 12 1:01:16 3:17:41
15 93 greg hobe 593 43 12 33:27 2:05     1:33:09 16 1:11:35 3:20:17
16 94 Don Hallowell 657 43 7 29:07 5:10 13 1:37:19 1:26 15 1:08:59 3:22:02
17 101 Jason Weigman 545 42 17 38:36 1:46:01       14 1:04:27 3:29:05
 

Male 45 to 49

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 14 kevin mahoney 573 47 6 28:24 2:45 2 1:16:16 1:02 1 44:55 2:33:24
2 15 David Katz 540 45 5 28:20 1:42 3 1:16:21 0:50 2 47:21 2:34:37
3 20 John Cymanski 608 47 9 31:35 1:38 1 1:15:45 1:19 3 48:13 2:38:31
4 25 Christopher Ulinski 601 49 2 26:56 4:55 4 1:16:55 1:27 4 51:00 2:41:15
5 39 Stephen Harsch 551 47 1 26:45 3:00     1:19:56 12 59:41 2:49:23
6 51 Robin Grioni 583 46 3 27:04 1:31     1:31:41 9 57:03 2:57:20
7 54 Deron Sohngen 621 46 4 28:07 4:01 8 1:30:49 1:11 6 53:53 2:58:03
8 55 Gene Thomas 582 46 7 29:18 2:26 7 1:30:39 1:01 8 54:56 2:58:23
9 58 paul taubeneck 662 48 8 30:12 4:31     1:25:17 11 58:46 2:58:47
10 60 Chris Bechtel 556 48 12 41:09 2:05 5 1:23:51 0:43 5 51:21 2:59:12
11 74 William Lafave 605 45 10 36:33 3:57 6 1:24:28 2:03 10 57:49 3:04:53
12 85 Leo Doty 596 47 11 38:59 2:25 9 1:39:21 0:43 7 54:37 3:16:08
 

Male 50 to 54

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 38 Robert Chipka 637 50 3 31:31 2:36 1 1:16:27 1:32 2 55:51 2:47:59
2 43 Bill Flaherty 600 54 8 34:09 1:51 2 1:23:19 1:16 1 52:29 2:53:06
3 46 David Schwarz 575 51 2 30:52 1:59 5 1:25:42 1:12 3 56:14 2:56:02
4 56 gary mazurowski 585 50 7 33:45 2:54 3 1:23:55 1:36 4 56:28 2:58:40
5 66 Russ Phillips 606 52 1 27:00 2:38 6 1:26:02 1:47 5 1:03:08 3:00:37
6 77 John Komer 584 52 4 31:36 1:45 7 1:28:42 1:18 7 1:04:49 3:08:13
7 79 Greg Pignatiello 569 52 5 32:10 2:02 8 1:29:13 1:17 8 1:04:59 3:09:42
8 84 Dan Karns 617 52 6 33:08 2:34 9 1:33:57 1:38 6 1:04:39 3:15:58
9 87 Joe Pangrace 641 54 10 38:43 2:01 4 1:24:22 1:31 10 1:10:22 3:17:01
10 108 Bulent Bilgin 650 52 9 36:40 3:33 10 1:49:07 1:37 9 1:08:31 3:39:29
 

Male 55 to 59

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 26 david drabison 638 59 3 28:32 2:01 1 1:17:03 1:10 2 52:40 2:41:27
2 29 R. Todd Phillips 586 58 2 28:31 2:59 2 1:18:51 1:07 1 52:20 2:43:50
3 72 Tom Curran 732 55 7 36:22 1:38 3 1:23:33 1:18 3 1:00:56 3:03:49
4 73 Edward Wheeler 480 59 1 27:48 1:11 4 1:25:33 1:02 8 1:08:31 3:04:07
5 81 Anthony Lammers 612 56 4 32:26 3:45 6 1:32:27 2:36 4 1:02:32 3:13:48
6 82 Steve Phillips 544 56 9 37:54 1:47 5 1:29:24 1:18 5 1:03:26 3:13:50
7 97 Richard Elliott 603 55 6 35:03 2:30 9 1:39:33 1:38 7 1:07:34 3:26:19
8 103 Paul Spindle 576 58 10 39:53 2:54 10 1:40:08 3:01 6 1:05:46 3:31:44
9 106 rob lyons 572 59 5 33:51 2:29 8 1:38:09 1:39 11 1:22:45 3:38:56
10 107 Clifford van Vliet 599 57 8 37:00 3:10 11 1:46:53 2:02 9 1:10:14 3:39:21
11 116 mike klein 629 56 11 56:29 3:52 7 1:38:07 2:41 10 1:21:47 4:02:57
 

Male 60 to 64

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 86 Henry windle 652 61 1 35:35 3:34 2 1:34:03 1:40 1 1:01:24 3:16:19
2 95 bill lowery 733 64 2 38:40 2:26 1 1:29:37 2:01 2 1:09:34 3:22:21
3 114 Darryl Mika 581 61 3 48:38 3:36 3 1:42:51 1:48 3 1:20:27 3:57:21
 

Male 65 to 69

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 120 George Verlich 597 65 1 42:07 3:55 1 1:52:31 2:12 1 1:34:08 4:14:53
 

Olympic Triathlon- Elite

Elite Master

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 11 Anni Cotter 674 44 1 31:08 4:04 1 1:51:23 1:56 1 1:16:42 3:45:15
 

Elite Open

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 1 Ryan Bates 679 33 2 20:52 1:01 1 1:04:33 0:36 1 40:24 2:07:28
2 2 John Lowrey 492 22 1 19:35 0:38 2 1:06:13 0:42 2 42:42 2:09:52
3 4 Adam Kuncel 680 31 3 26:04 1:33 3 1:08:55 1:26 3 46:17 2:24:17
4 9 Gary VanCauwenberge 678 35 4 36:18 1:10 4 1:17:29 0:52 4 49:06 2:44:57
 

Elite Master

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 3 Dan Payton 673 42 1 24:26 0:55 1 1:06:49 1:22 2 44:47 2:18:21
2 5 Nate Loman 677 46 3 28:30 2:22 2 1:10:44 1:11 1 43:00 2:25:50
3 6 Michael Schaefer 675 41 2 27:47 0:59 3 1:12:12 1:09 4 47:09 2:29:18
4 8 Mike Martinez 676 48 4 28:47 2:07 4 1:12:19 1:26 3 47:05 2:31:46
 

Elite Grandmaster

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 7 Mark Reynolds 671 54 1 26:10 1:33 1 1:12:36 1:09 1 50:03 2:31:33
2 10 Tim Bowman 491 58 2 34:05 2:32 2 1:18:53 1:21 2 58:57 2:55:50
 

Olympic Triathlon- Clydesdale XL1

Male 39 and under

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 1 Craig Caroff 666 32 1 29:16 1:26 2 1:18:21 1:07 1 49:58 2:40:10
2 2 Matthew Schreiber 489 33 2 33:29 1:22 3 1:24:04 0:48 3 56:41 2:56:26
3 3 Edward Kosek 667 36 3 35:09 2:21 4 1:27:49 1:21 2 52:27 2:59:09
4 6 Rick Chambers 669 35 4 44:33 4:45 1 1:13:52 1:49 4 1:14:19 3:19:20
 

Male 40 and over

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 4 Christopher Seeley 490 40 2 36:15 2:27 1 1:25:38 1:06 1 59:44 3:05:12
2 5 brent balika 668 46 1 33:22 2:50 2 1:26:40 1:51 2 1:05:19 3:10:04
 

Olympic Triathlon- Clydesdale XL2

Male 40 and over

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 1 Todd McIntyre 670 49 1 33:12 1:45 1 1:14:43 1:10 1 46:37 2:37:29
 

Olympic Triathlon- Athena

Female 39 and under

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 1 Brittney Becker 665 27 1 34:15 3:14     1:54:38 1 1:03:21 3:35:30
 

Olympic Triathlon- Male Team

Male 0-99

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 1 brian gillispie 684 38 1 35:40         1 2:29:19 3:05:00
 

Olympic Triathlon- Female Team

Female 0-99

  Overall   ------- Swim/Run 1 ------- T1 ------- Bike ------- T2 ------- Run ------- Total
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time
1 1 Marcy Kinney 681 29 2 28:07 0:56 1 1:54:18 0:58 1 56:16 3:20:37
2 2 Sheri Guess 682 42 1 26:06 0:49 2 2:06:21 0:52 2 1:08:02 3:42:11