TTT NC - Race #2 - Olympic AM

Age Group Results

October 09, 2010


HFP Racing


Junior Solo - Male

Male 23 and under

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Mike Hermanson

6

23

1

22:24

 

01:21

1

1:07:59

 

00:36

1

39:43

 

2:12:06

2

2

Zachary Tart

120

22

2

34:10

 

02:39

2

1:23:31

 

00:49

2

48:46

 

2:49:56

3

3

Unknown Partic. 209

209

3

49:28

 

02:36

3

1:47:39

 

00:38

3

1:10:45

 

3:51:08

 

Senior Solo - Male

Male 24 to 39

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Richard Swor

10

27

3

21:39

 

00:28

2

1:03:08

 

00:29

1

36:02

 

2:01:49

2

2

ryan rau

5

30

30

1:29:41

 

 

3

1:04:21

 

 

3

38:20

 

2:07:32

3

3

Jose Fuentes

23

26

4

22:46

 

00:54

1

1:02:12

 

00:32

9

42:05

 

2:08:30

4

4

Daniel OConnell

151

34

1

20:52

 

01:10

5

1:05:29

 

00:43

12

43:23

 

2:11:39

5

5

Anthony Lee

12

37

15

27:45

 

01:52

4

1:05:06

 

00:45

2

38:10

 

2:13:41

6

6

stephen sprinkle

37

29

7

23:36

 

00:56

11

1:08:27

 

00:32

5

40:42

 

2:14:17

7

7

Sean Curtis

75

32

2

21:05

 

01:47

13

1:09:56

 

00:49

13

43:53

 

2:17:32

8

8

Bo Parrish

26

32

11

25:48

 

01:56

8

1:07:38

 

01:45

6

40:50

 

2:17:58

9

9

John Blauey

60

34

5

23:31

 

02:04

9

1:08:12

 

01:32

14

44:48

 

2:20:08

10

10

Nicholas Watson

15

36

24

31:32

 

02:01

7

1:07:13

 

01:25

4

39:15

 

2:21:28

11

11

John Champney

56

34

12

26:11

 

02:04

10

1:08:27

 

00:47

17

45:43

 

2:23:15

12

12

Trey Powell

155

38

9

25:05

 

01:07

12

1:09:10

 

01:35

18

46:53

 

2:23:51

13

13

Matthew Sommer

69

33

13

26:29

 

01:44

15

1:13:42

 

00:31

11

42:19

 

2:24:47

14

14

Tommy Mitchell

38

36

14

27:27

 

01:29

6

1:06:46

 

01:01

21

48:55

 

2:25:41

15

15

Kurt Wilson

17

31

19

29:32

 

01:16

18

1:14:51

 

00:41

7

40:53

 

2:27:14

16

16

Gavin Nunns

13

32

16

27:49

 

03:01

 

 

 

1:11:11

16

45:25

 

2:27:28

17

17

Andrew Deak

34

30

6

23:36

 

01:00

16

1:13:49

 

00:47

23

49:20

 

2:28:34

18

18

Brad Smith

73

27

8

24:43

 

03:25

17

1:14:17

 

00:49

20

48:05

 

2:31:20

19

19

Bradley Wedemeyer

36

34

10

25:26

 

01:26

27

1:19:06

 

00:46

15

45:03

 

2:31:48

20

20

John Curwen

67

27

29

35:15

 

00:59

 

 

 

 

30

1:55:41

 

2:31:56

21

21

Tom Briggs

100

39

25

32:30

 

02:00

14

1:10:18

 

00:53

19

47:54

 

2:33:36

22

22

Jerrod Idle

74

28

20

30:14

 

05:21

19

1:14:55

 

01:27

8

41:59

 

2:33:57

23

23

Sammy Hutchison

50

26

21

30:24

 

05:03

23

1:16:46

 

01:46

10

42:12

 

2:36:13

24

24

Scott Jones

105

36

17

27:58

 

02:02

25

1:17:25

 

01:14

24

49:31

 

2:38:12

25

25

Jason Todd

115

28

22

30:50

 

02:28

20

1:15:24

 

 

25

49:33

 

2:38:16

26

26

Donovan McGee

52

38

18

29:20

 

02:55

24

1:17:08

 

01:01

26

49:57

 

2:40:24

27

27

Paul McKim

136

33

27

33:12

 

02:55

21

1:15:46

 

00:46

22

49:17

 

2:41:57

28

28

ADAM LAYTON

122

38

23

30:50

 

01:27

26

1:17:25

 

01:05

27

51:15

 

2:42:04

29

29

Matt Ramey

114

32

28

34:10

 

01:16

 

 

 

1:14:25

29

52:51

 

2:42:43

30

30

Brandon Wilson

110

36

26

33:06

 

01:38

22

1:15:49

 

01:30

28

51:18

 

2:43:24

 

Senior Solo - Female

Female 24 to 39

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Erin McKee

44

25

3

26:45

 

01:37

2

1:13:12

 

01:17

1

43:48

 

2:26:40

2

2

Mindy Craven

91

29

5

26:56

 

01:33

1

1:06:17

 

01:00

5

51:48

 

2:27:36

3

3

Jessica Kennedy

84

27

6

28:01

 

02:05

4

1:18:03

 

00:38

2

43:54

 

2:32:43

4

4

Tara Wind

81

32

2

26:01

 

02:46

3

1:17:37

 

01:05

4

47:44

 

2:35:15

5

5

Ally Hamilton

152

29

1

21:56

 

01:37

5

1:18:06

 

01:01

6

52:45

 

2:35:27

6

6

Lisa Farias

95

35

8

32:05

 

04:39

6

1:18:44

 

01:15

3

46:29

 

2:43:14

7

7

Kelly Wypych

131

35

11

38:17

 

01:06

7

1:18:50

 

00:36

7

54:40

 

2:53:31

8

8

Danielle Fawcett

106

39

10

33:41

 

03:39

8

1:18:55

 

01:41

8

1:01:41

 

2:59:39

9

9

Cathy Tucker

139

38

7

28:23

 

03:19

11

1:28:27

 

01:42

10

1:02:47

 

3:04:40

10

10

Jennifer Tallman

146

33

13

2:01:10

 

 

10

1:27:22

 

 

12

1:07:09

 

3:06:37

11

11

Kristin Wedemeyer

134

33

4

26:52

 

02:30

13

1:37:35

 

00:55

9

1:01:46

 

3:09:40

12

12

Jill St John

140

36

9

33:10

 

02:39

9

1:27:19

 

01:16

11

1:05:31

 

3:09:57

13

13

Rachel Fuchs

147

34

12

41:39

 

02:39

12

1:36:32

 

01:20

13

1:08:28

 

3:30:40

 

Master Solo - Male

Male 40 to 49

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Brian Bortell

9

47

1

20:50

 

01:56

5

1:08:41

 

00:58

2

40:53

 

2:13:20

2

2

Saulius Puskorius

22

43

7

26:26

 

02:12

1

1:05:09

 

00:56

1

40:21

 

2:15:06

3

3

Keith Weitz

25

42

3

24:28

 

01:44

2

1:05:11

 

00:57

5

43:04

 

2:15:26

4

4

Tripp Davis

154

40

4

24:34

 

01:04

4

1:07:38

 

00:32

4

42:56

 

2:16:45

5

5

Jaret Johnson

160

43

6

25:35

 

00:56

3

1:05:14

 

00:53

6

44:47

 

2:17:27

6

6

Michael Brewer

18

42

8

26:58

 

01:22

7

1:10:59

 

00:48

7

44:57

 

2:25:06

7

7

Chuck Harrison

35

47

16

30:52

 

03:27

6

1:08:53

 

01:15

3

42:01

 

2:26:31

8

8

Chip Warfel

30

48

5

24:53

 

01:49

12

1:15:43

 

00:59

8

47:09

 

2:30:35

9

9

Ernie Castro

96

49

11

28:17

 

02:31

13

1:15:50

 

01:14

9

48:55

 

2:36:49

10

10

keith hines

62

47

13

28:33

 

01:42

8

1:12:02

 

00:55

17

54:52

 

2:38:06

11

11

Jim Cioffi

129

40

2

21:17

 

02:09

17

1:17:57

 

01:34

19

55:55

 

2:38:53

12

12

Mark Wicker

68

48

14

29:26

 

02:58

10

1:13:42

 

02:25

11

51:08

 

2:39:41

13

13

Michael Keilholz

130

40

10

27:50

 

03:06

15

1:16:21

 

00:56

14

52:29

 

2:40:44

14

14

David Michael

58

42

20

33:17

 

02:57

9

1:13:35

 

01:16

12

51:25

 

2:42:31

15

15

Bert Kelly

59

44

17

31:08

 

01:55

14

1:16:16

 

01:46

13

52:00

 

2:43:07

16

16

Craig Dunbar

103

47

9

27:28

 

1:20:41

 

 

 

01:00

18

55:47

 

2:44:58

17

17

Matthew Butterworth

76

40

12

28:24

 

02:46

20

1:19:03

 

01:34

15

53:42

 

2:45:32

18

18

Kent Fawcett

107

44

19

32:22

 

05:31

18

1:18:08

 

01:03

10

49:32

 

2:46:39

19

19

gary looby

127

49

15

30:11

 

03:48

16

1:17:25

 

02:00

16

54:00

 

2:47:27

20

20

Henry Lupton

128

47

22

35:45

 

01:32

11

1:14:02

 

01:14

23

58:45

 

2:51:19

21

21

ROBERT ABATE

99

44

18

31:50

 

01:41

21

1:20:36

 

01:14

20

56:04

 

2:51:27

22

22

eric brouillard

135

46

23

38:50

 

02:24

19

1:18:59

 

01:54

21

57:07

 

2:59:15

23

23

Kevin Knauff

82

44

21

34:30

 

02:45

22

1:26:43

 

02:21

22

58:15

 

3:04:36

 

Master Solo - Female

Female 40 to 49

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Carolyn Gentry

119

49

4

28:58

 

01:44

1

1:14:33

 

00:55

3

49:22

 

2:35:32

2

2

deborah battaglia

71

43

1

25:16

 

01:48

3

1:17:38

 

01:02

4

50:06

 

2:35:52

3

3

Julie Dukes

63

41

3

28:45

 

01:46

2

1:16:58

 

01:02

2

48:37

 

2:37:11

4

4

Jacqui Wilson

45

43

2

26:27

 

00:47

4

1:21:45

 

00:51

1

47:57

 

2:37:49

5

5

Shirley Louise-May

113

45

7

37:28

 

03:28

7

1:29:07

 

01:42

5

53:54

 

3:05:42

6

6

Sandi Delcore

133

47

5

33:05

 

03:37

6

1:23:40

 

02:45

6

1:02:42

 

3:05:51

7

7

lisa Jervis

138

46

6

34:49

 

04:48

5

1:22:48

 

01:37

7

1:04:15

 

3:08:19

 

Grand Master Solo - Male

Male 50 and over

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

PHILIP HATCHER

41

50

1

24:15

 

00:39

1

1:06:26

 

00:42

1

44:07

 

2:16:11

2

2

thomas waldrop

32

64

5

29:53

 

01:56

2

1:07:52

 

00:43

2

48:15

 

2:28:42

3

3

David Stock

78

59

2

25:37

 

01:50

3

1:13:05

 

01:00

5

53:45

 

2:35:18

4

4

Robert Siemers

97

54

3

28:19

 

01:40

4

1:14:46

 

01:32

3

51:51

 

2:38:10

5

5

Kevin Walsh

83

55

4

29:17

 

01:27

6

1:21:27

 

01:58

6

54:04

 

2:48:14

6

6

Keith Hagman

108

52

6

35:32

 

03:31

5

1:14:47

 

02:25

4

52:08

 

2:48:26

7

7

Douglas Bailey

144

64

7

39:08

 

04:42

7

1:37:06

 

01:50

7

1:14:32

 

3:37:20

 

Grand Master Solo - Female

Female 50 and over

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Annina Pope

109

51

1

33:21

 

02:57

1

1:22:15

 

01:13

1

57:44

 

2:57:32

2

2

Deborah Hollis

148

59

2

40:45

 

04:02

2

1:29:01

 

02:15

2

1:11:15

 

3:27:22

3

3

Debbie Thompson

145

52

3

42:50

 

03:54

3

1:36:02

 

02:15

3

1:16:54

 

3:41:58

 

Clydesdale Solo

Male

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

C.H. Christopher

85

36

2

32:51

 

01:26

1

1:15:43

 

00:27

1

47:44

 

2:38:14

2

2

sean green

121

40

1

20:49

 

02:11

3

1:20:23

 

02:03

4

58:49

 

2:44:16

3

3

Thomas Gailey

3

42

4

41:42

 

01:10

2

1:20:15

 

00:31

3

52:02

 

2:55:42

4

4

Edward Buckman

132

27

5

41:54

 

04:23

4

1:28:51

 

01:26

2

50:11

 

3:06:48

5

5

Rob Bittle

143

43

3

37:06

 

03:57

5

1:30:46

 

01:22

5

1:01:42

 

3:14:55

 

Junior Team - Male

Male 24 and under

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Christopher Brown

49

21

1

24:47

 

00:41

1

1:06:43

 

00:47

1

39:10

 

2:12:10

2

2

Alexander Brown

61

21

2

27:03

 

01:22

2

1:13:12

 

00:51

2

43:15

 

2:25:45

 

Senior Team - Male

Male 40 and under

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Kevin Lisska

1

31

1

20:01

 

00:29

2

1:05:24

 

00:36

1

36:23

 

2:02:55

2

2

James Haycraft

14

26

5

23:01

 

01:19

1

1:05:01

 

01:05

3

38:30

 

2:08:58

3

3

Scott Woodbury

11

28

2

22:07

 

01:02

7

1:11:10

 

01:03

2

36:56

 

2:12:19

4

4

Courtney Galyan

57

29

7

27:16

 

00:39

3

1:05:40

 

00:35

4

38:30

 

2:12:42

5

5

Andrew Fletcher

20

37

4

22:40

 

01:37

4

1:07:22

 

00:49

6

41:42

 

2:14:12

6

6

Jody Herzog

16

30

3

22:28

 

02:01

8

1:11:37

 

00:41

8

41:57

 

2:18:45

7

7

Keith Davis

19

37

6

24:58

 

01:43

9

1:12:27

 

00:53

7

41:43

 

2:21:46

8

8

Ryan McCready

70

30

9

29:35

 

01:09

5

1:07:31

 

01:05

9

44:02

 

2:23:23

9

9

Sean Edwards

33

35

10

30:43

 

01:23

6

1:10:30

 

00:29

5

41:11

 

2:24:17

10

10

Joshua Foltz

117

34

8

28:48

 

01:36

10

1:21:05

 

00:39

10

54:00

 

2:46:10

 

Senior Team - Female

Female 40 and under

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Bridget Campbell

118

27

1

25:31

 

00:58

2

1:14:59

 

00:35

1

38:57

 

2:21:03

2

2

Savannah Fuentes

64

28

2

27:09

 

01:33

1

1:10:59

 

00:52

2

46:35

 

2:27:10

3

3

Courtney Sommer

80

31

3

28:23

 

02:11

4

1:22:10

 

01:18

3

48:51

 

2:42:53

4

4

Lindsee McPhail

94

33

4

32:14

 

02:37

3

1:20:54

 

01:50

4

53:33

 

2:51:09

 

Senior Team - Coed

Female 99 and under

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

4

Jordan McAmmond

31

34

2

23:09

 

01:37

1

1:10:26

 

00:43

3

49:29

 

2:25:27

2

6

Meredith Dolhare

65

37

4

34:13

 

01:17

2

1:12:40

 

00:50

2

45:56

 

2:34:58

3

7

Kimberly Battipaglia

53

39

3

34:00

 

01:03

 

 

 

1:17:46

1

42:16

 

2:35:06

DNF

DNF

Katie Donald

153

28

1

22:35

 

00:50

3

1:18:01

 

00:50

 

 

 

 

 

Male 99 and under

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

John Kenny

2

30

1

18:19

 

00:25

1

1:01:58

 

00:52

1

38:25

 

2:00:02

2

2

Justin Andrews

28

34

2

24:38

 

00:49

2

1:05:49

 

00:44

3

41:57

 

2:13:59

3

3

shannon scott

24

34

3

26:49

 

02:32

3

1:10:09

 

00:41

2

41:24

 

2:21:37

4

5

Vincent Lindsley

46

33

4

29:10

 

01:24

4

1:14:56

 

00:53

4

45:14

 

2:31:38

 

Master Team - Male

Male 0-99

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Frank Bobo

39

39

3

26:40

 

03:03

3

1:13:51

 

02:05

1

42:57

 

2:28:38

2

2

Derek Blalock

48

42

2

26:10

 

01:49

5

1:14:10

 

01:16

2

47:14

 

2:30:41

3

3

Jason Massie

40

42

1

25:04

 

02:08

6

1:14:31

 

00:43

4

48:22

 

2:30:49

4

4

Scott Sadis

161

41

6

29:34

 

03:45

1

1:11:57

 

01:12

5

48:43

 

2:35:13

5

5

Lee Allen

51

47

7

30:46

 

03:11

4

1:14:07

 

01:20

3

48:05

 

2:37:30

6

6

Michael Foerster

111

40

4

27:57

 

04:35

2

1:13:29

 

00:56

8

54:00

 

2:41:00

7

7

Steve Willemin

101

40

8

31:48

 

03:05

8

1:17:07

 

01:24

6

50:38

 

2:44:05

8

8

Gary Goolsby

102

40

9

32:09

 

02:43

9

1:17:10

 

01:23

7

50:56

 

2:44:23

9

9

David Howe

124

46

5

28:30

 

03:57

7

1:15:22

 

01:43

10

59:36

 

2:49:10

10

10

Jon Jenkins

125

36

10

35:36

 

03:45

10

1:19:03

 

01:03

9

57:30

 

2:56:59

 

Master Team - Coed

Female 99 and under

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Emily Armstrong

93

41

3

32:57

 

02:35

1

1:13:03

 

01:04

2

50:40

 

2:40:20

2

2

Stephenie Winter

87

43

2

32:15

 

01:20

2

1:14:53

 

01:27

1

50:24

 

2:40:21

3

6

Michele Potter

79

44

1

31:39

 

02:10

3

1:19:22

 

02:11

3

57:47

 

2:53:11

 

Male 99 and under

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

3

Al Navidi

54

51

3

37:14

 

01:55

1

1:10:28

 

01:04

1

51:25

 

2:42:08

2

4

Chuck Potter

98

40

2

29:51

 

01:46

2

1:12:28

 

00:59

3

57:36

 

2:42:41

3

5

Ralph Walker

123

51

1

28:30

 

02:09

3

1:21:31

 

01:14

2

57:04

 

2:50:30

 

Athena Team

Female 0-99

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Melinda Peters

92

37

1

26:37

 

02:15

2

1:21:59

 

01:23

1

52:54

 

2:45:09

2

2

Andrea Mathias

137

36

2

26:40

 

01:39

1

1:21:53

 

01:15

2

1:05:48

 

2:57:16

 

Mid-Atlantic Collegiate Male

Male

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Jan Grajkowski

88

21

1

30:37

 

01:10

1

1:13:05

 

00:35

1

48:53

 

2:34:23

2

2

Michael Caruso

214

32

2

35:59

 

03:50

2

1:18:24

 

01:24

2

52:22

 

2:52:00

3

3

Ernest Barajas Jr.

207

30

3

40:00

 

03:41

3

1:20:06

 

02:06

3

55:39

 

3:01:35

4

4

Kristian Lippert

204

44

4

42:43

 

03:17

4

1:25:19

 

04:01

4

1:22:33

 

3:37:55

 

Mid-Atlantic Collegiate Female

Female

 

Overall

 

------- Swim -------

T1

------- Bike -------

T2

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Bib No

Age

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

Rnk

Time

   

Time

1

1

Stephanie Hale

211

21

1

24:28

 

01:17

2

1:21:51

 

00:29

2

47:24

 

2:35:30

2

2

Chrissy Esposito

210

21

4

33:14

 

01:45

1

1:18:58

 

01:04

3

50:18

 

2:45:21

3

3

Kaylan Comer

205

20

2

29:21

 

01:07

6

1:40:35

 

00:57

1

43:58

 

2:55:59

4

4

Hallie Lyon

208

38

3

30:55

 

04:31

3

1:28:10

 

01:56

4

55:36

 

3:01:10

5

5

Juliane Young

212

19

6

35:54

 

01:27

4

1:30:26

 

01:11

6

1:03:26

 

3:12:26

6

6

Helen Gagnon

213

19

5

35:21

 

01:28

5

1:39:11

 

00:28

5

59:13

 

3:15:43