Great Buckeye Challenge

Age Group Results

August 21, 2011


HFP Racing hfpracing.com/results

Mini Triathlon - Age Group

Female 20 to 24

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

27

Lisa Helmstetter

563

24

2

21:13

3

02:42

1

1:16:24

1

00:38

1

48:11

2:29:09

 

2

67

Lauren Cassel

307

21

3

24:22

1

01:44

5

1:32:32

2

00:45

2

51:35

2:51:00

 

3

69

Maria Hulgin

302

21

1

19:43

2

02:08

2

1:22:35

4

01:54

5

1:05:51

2:52:13

 

4

78

Kate Sievers

311

22

4

24:55

4

02:42

4

1:29:01

5

01:58

3

57:38

2:56:15

 

5

86

Courtney Long

309

22

5

28:13

5

05:04

3

1:28:29

3

01:30

4

1:02:36

3:05:55

 

 

Female 25 to 29

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

47

Andrea Arlinghaus

282

29

2

22:42

4

05:58

2

1:20:27

2

01:26

1

49:18

2:39:52

 

2

58

Rachael Mintz-Cole

259

29

3

25:54

1

01:50

1

1:19:18

1

01:23

2

56:50

2:45:19

 

3

70

Janice Shook

241

29

4

28:53

2

02:29

3

1:21:41

3

01:33

3

58:28

2:53:06

 

4

89

Susan Hupp

292

29

1

22:02

3

02:49

4

1:33:54

4

02:13

4

1:14:15

3:15:15

 

 

Female 30 to 34

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

25

ELLEN GUENTHER

233

34

3

18:39

4

02:10

2

1:16:11

4

01:14

2

49:32

2:27:47

 

2

35

Marie Rote

250

30

1

18:36

5

02:12

1

1:11:49

1

00:56

5

1:00:16

2:33:52

 

3

36

Jennifer Borger

256

33

2

18:39

2

01:45

4

1:20:31

5

01:24

3

52:03

2:34:23

 

4

44

Teresa Poliquin

247

31

6

25:54

6

02:16

5

1:22:48

2

00:58

1

46:05

2:38:03

 

5

54

Kory Boeing

273

30

5

25:29

3

01:51

3

1:19:17

6

02:08

4

55:36

2:44:22

 

6

71

Danielle Diamond

238

30

4

21:46

1

01:31

6

1:22:53

3

01:03

6

1:05:53

2:53:07

 

 

Female 35 to 39

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

20

Libby Wilson

305

37

1

19:39

1

01:21

1

1:14:02

1

01:07

1

49:57

2:26:08

 

2

74

Karey Dunaway

240

39

2

21:35

2

01:50

2

1:24:35

2

01:49

2

1:05:49

2:55:40

 

 

Female 40 to 44

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

56

Heather Arredondo

252

41

2

21:57

5

02:21

3

1:19:00

6

02:08

4

59:37

2:45:06

 

2

60

Jenny Callahan

244

42

6

27:02

2

01:48

1

1:18:43

1

01:04

3

57:39

2:46:17

 

3

63

Heather Domitrovic

235

41

7

27:04

1

01:35

5

1:23:18

2

01:13

1

54:35

2:47:47

 

4

65

Kim Tepe

258

41

5

25:00

6

03:03

2

1:18:55

5

01:31

5

1:01:20

2:49:50

 

5

72

julie rastatter

234

42

1

18:37

4

02:18

4

1:20:35

3

01:16

7

1:11:21

2:54:09

 

6

82

Angie Currier

246

42

3

22:14

7

04:01

6

1:27:05

8

03:53

6

1:04:19

3:01:33

 

7

85

Jenny Anticoli

545

43

4

24:23

3

01:54

7

1:40:22

4

01:29

2

56:22

3:04:32

 

8

93

Yvonne Edwards

304

44

8

27:24

8

05:07

8

1:41:53

7

03:32

8

1:42:58

4:00:55

 

 

Female 45 to 49

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

68

Deanna Kiesel

265

47

2

27:15

1

01:03

2

1:20:51

1

01:08

1

1:00:46

2:51:05

 

 

Female 50 to 54

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

30

Deirdre Winkle

556

50

3

24:29

1

01:34

1

1:12:13

1

01:10

1

53:10

2:32:38

 

2

51

Rebecca Allgeier

253

51

1

23:24

2

01:46

2

1:14:30

2

01:56

2

59:24

2:41:02

 

3

66

Kathy Watern

254

52

2

24:02

3

02:14

3

1:21:25

3

02:05

3

1:00:51

2:50:39

 

 

Female 60 to 64

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

91

Pamela Schaible

567

60

1

26:12

1

02:24

1

1:35:25

1

01:24

1

1:26:02

3:31:29

 

 

Male 15 to 19

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

83

James McNay

288

19

1

25:13

1

02:22

1

1:34:04

1

00:51

1

1:01:40

3:04:13

 

 

Male 20 to 24

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

2

Jeff Salatino

236

24

1

17:53

1

01:08

2

1:05:02

1

00:49

1

44:38

2:09:32

 

2

9

Tim Gribble

269

24

3

20:48

2

01:18

1

1:03:46

2

00:57

2

50:15

2:17:07

 

3

42

Chad Thorpe

566

24

2

20:44

3

01:40

3

1:16:00

4

01:07

4

57:04

2:36:36

 

4

55

Roger Coate

308

24

4

24:14

4

01:50

4

1:21:36

5

03:48

3

53:13

2:44:42

 

5

90

Jeremy Martin

286

21

5

28:47

5

02:32

5

1:36:10

3

01:05

5

1:09:28

3:18:04

 

 

Male 25 to 29

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

3

Dan Bowman

313

26

4

19:15

1

01:06

1

1:05:38

2

00:48

2

45:08

2:11:57

 

2

6

Stephen Cain

270

28

1

17:35

3

01:13

2

1:06:42

1

00:48

3

47:34

2:13:55

 

3

7

Joel Suckow

257

29

3

17:49

2

01:07

3

1:09:18

3

01:33

1

44:38

2:14:27

 

4

43

Andrew Picek

317

29

2

17:40

4

01:37

4

1:15:19

4

01:38

4

1:00:34

2:36:50

 

 

Male 30 to 34

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

1

Wes Stephens

280

31

2

18:17

1

01:09

1

1:04:38

1

00:40

1

40:55

2:05:41

 

2

14

Imre Roland Varga

278

34

1

17:54

8

02:09

6

1:12:06

8

01:31

4

47:20

2:21:01

 

3

16

Matthew Gallatin

295

32

5

19:57

3

01:24

3

1:11:36

6

01:14

5

48:11

2:22:25

 

4

17

Mark Yeazell

316

31

4

19:23

5

01:37

4

1:11:39

12

02:09

6

48:40

2:23:31

 

5

19

Joshua Stolly

314

31

10

22:52

2

01:15

8

1:13:12

3

01:03

3

46:44

2:25:09

 

6

23

David Jablonski

297

34

8

22:10

4

01:27

7

1:12:57

4

01:08

7

49:40

2:27:24

 

7

32

Chris Taflinger

245

32

3

19:15

6

01:42

9

1:14:34

2

00:58

12

56:44

2:33:14

 

8

37

BENJAMIN MESSER

260

34

9

22:39

13

03:24

5

1:11:57

9

01:32

10

55:15

2:34:49

 

9

39

Jeremy Chandler

551

33

11

25:12

10

02:53

2

1:10:26

11

01:42

9

54:49

2:35:04

 

10

41

Stephen Hayes

294

32

12

25:52

9

02:30

11

1:19:12

13

02:26

2

45:52

2:35:54

 

11

49

Tim Sample

268

32

13

26:44

11

03:07

10

1:15:26

7

01:15

8

54:04

2:40:38

 

12

52

Gabe Kelly

312

32

6

20:50

7

01:43

12

1:19:42

5

01:10

13

58:13

2:41:40

 

13

73

Michal Andras

296

32

14

27:25

12

03:23

13

1:28:15

 

 

11

55:42

2:54:46

 

14

79

Franklin Walston

441

31

7

22:04

14

03:56

14

1:29:26

10

01:38

14

59:08

2:56:15

 

 

Male 35 to 39

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

4

Mark Cripe

279

38

1

17:59

3

01:13

1

1:06:53

3

00:44

3

46:09

2:12:59

 

2

8

Kelly Perrault

284

38

3

19:55

2

01:07

2

1:06:54

1

00:36

1

45:54

2:14:29

 

3

15

Kirby Perrault

287

39

2

18:54

1

01:01

4

1:11:17

2

00:41

4

49:18

2:21:13

 

4

21

Matthew Means

239

36

5

21:31

6

02:15

6

1:15:28

7

01:18

2

46:00

2:26:33

 

5

28

Josh Swaney

612

37

6

22:13

5

02:01

3

1:10:48

4

00:46

6

53:23

2:29:12

 

6

40

Richard Wildermuth

291

35

7

27:41

7

02:33

5

1:12:14

5

01:05

5

51:57

2:35:33

 

7

46

Nicolas Leduc

248

39

4

19:58

4

01:57

7

1:16:16

6

01:16

7

1:00:11

2:39:40

 

 

Male 40 to 44

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

5

Douglas Rastatter

232

42

2

19:10

6

02:09

1

1:03:48

1

00:56

3

47:44

2:13:48

5:00

2

13

Christopher Adin

249

41

4

21:14

2

01:48

3

1:09:13

3

01:11

2

47:28

2:20:56

 

3

18

Geoffrey Hahm

298

41

8

23:51

7

02:23

4

1:11:39

7

01:47

1

45:11

2:24:54

 

4

45

Derek Willer

231

40

5

22:15

8

02:47

8

1:14:52

10

02:02

5

56:51

2:38:49

 

5

48

matt schirtzinger

281

41

3

20:17

9

02:53

6

1:14:21

6

01:32

6

1:01:15

2:40:20

 

6

50

Michael Alspaugh

266

42

7

23:47

1

01:16

2

1:06:23

2

00:57

10

1:08:27

2:40:52

 

7

57

Dean Catalano

274

41

12

32:41

5

02:03

5

1:13:45

4

01:15

4

55:22

2:45:09

 

8

62

Harry Williamson

285

44

1

14:07

11

03:25

9

1:17:04

9

02:01

11

1:10:34

2:47:13

 

9

76

Gregory Pittroff

243

40

10

25:45

4

02:02

10

1:18:25

8

01:50

8

1:07:50

2:55:53

 

10

80

Ed Dobbins

242

41

6

23:04

12

03:37

11

1:19:31

12

02:20

9

1:08:16

2:56:50

 

11

81

John Sachs

447

44

9

25:45

3

02:01

7

1:14:26

5

01:18

12

1:16:14

2:59:46

 

12

87

James Norris

306

40

11

29:25

10

03:23

12

1:29:19

11

02:12

7

1:06:21

3:10:43

 

 

Male 45 to 49

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

11

Ken Racine

277

45

2

20:16

1

01:12

1

1:09:00

1

01:01

2

48:19

2:19:50

 

2

12

Steve Young

272

46

1

19:27

2

01:34

3

1:10:39

2

01:04

1

47:21

2:20:08

 

3

24

Keith Bearden

301

46

3

21:37

7

02:35

5

1:12:40

9

01:51

3

48:43

2:27:28

 

4

29

Ken Dickerman

264

46

4

22:27

6

02:08

2

1:10:26

3

01:16

6

53:03

2:29:23

 

5

31

Curtis Saunders

267

45

5

23:43

8

02:43

4

1:12:10

5

01:27

5

52:45

2:32:50

 

6

38

Mark Haushalter

315

47

9

26:04

9

02:45

8

1:15:12

8

01:43

4

49:07

2:34:53

 

7

53

Patrick McGilvray

262

45

6

24:13

3

01:38

9

1:22:09

4

01:18

7

53:31

2:42:51

 

8

61

Douglas shank

251

45

7

24:18

4

02:02

7

1:15:11

7

01:43

8

1:03:51

2:47:07

 

9

84

Gary Palmer

276

48

8

25:31

5

02:04

6

1:14:01

6

01:30

10

1:21:23

3:04:32

 

10

88

David Clifford

611

47

10

29:27

10

03:22

10

1:32:24

10

02:11

9

1:06:50

3:14:15

 

 

Male 50 to 54

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

10

Len Schuster

255

52

4

22:29

1

01:02

1

1:09:01

2

00:54

1

45:14

2:18:41

 

2

22

John Crabb

356

53

5

23:01

3

01:28

3

1:12:18

1

00:34

2

49:14

2:26:38

 

3

26

Jim Reynolds

271

53

3

22:25

4

01:38

2

1:10:27

3

01:17

3

52:19

2:28:07

 

4

33

Glenn Drees

237

50

1

19:36

7

02:50

4

1:16:56

4

01:39

4

52:39

2:33:42

 

5

59

Bill Nostadt

303

54

2

20:42

2

01:24

7

1:22:41

 

 

6

1:00:39

2:45:27

 

6

64

Rob Myatt

290

50

6

24:06

8

03:04

6

1:20:08

6

01:47

5

59:03

2:48:10

 

7

75

R Shafie

300

51

7

24:39

5

01:50

5

1:17:53

7

02:02

7

1:09:19

2:55:44

 

8

92

James Pelfrey

275

53

8

33:56

6

02:41

8

1:41:29

5

01:47

8

1:13:22

3:33:16

 

 

Male 55 to 59

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

34

John Walters

283

59

1

21:01

1

02:30

2

1:14:41

1

01:30

1

54:00

2:33:44

 

2

77

David Owen

559

55

2

29:03

2

03:25

1

1:13:43

2

03:04

2

1:06:54

2:56:10

 

 

Mini Triathlon - Elite Open

Female 39 and under

 

Overall

 

------- -------

------- -------

------- -------

------- -------

------- -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

2

Caroline Behme

337

39

1

17:11

1

01:13

1

1:08:59

1

01:12

1

45:45

2:14:22

 

 

Male 39 and under

 

Overall

 

------- -------

------- -------

------- -------

------- -------

------- -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

1

Nick Immell

336

23

1

19:13

1

00:45

1

1:08:51

1

00:40

1

39:54

2:09:24

 

 

Mini Triathlon - Elite Mast

Male 40 to 49

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

1

Vinnie Monseau

338

42

1

16:11

2

01:02

1

58:36

2

00:45

1

37:28

1:54:04

 

2

2

Shannon Kurek

7

42

2

16:51

1

00:53

2

58:49

1

00:38

2

41:32

1:58:45

 

3

3

Brett Jenks

335

45

3

21:52

3

02:41

3

1:09:50

3

01:36

3

54:56

2:30:58

 

 

Mini Triathlon - Grandmast

Male 50 and over

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

1

Roy Youngmann

333

56

1

22:20

2

02:00

1

1:16:05

1

01:46

1

1:09:48

2:52:02

 

 

Mini Triathlon - Clydes XL1

Male 39 and under

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

1

Christopher Kinsler

538

38

1

19:45

1

01:07

1

1:13:44

2

00:58

1

57:38

2:33:14

 

2

3

Troy Lininger

325

36

2

29:40

2

01:25

2

1:20:45

1

00:32

2

58:46

2:51:10

 

 

Male 40 and over

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

2

Scott Walston

321

47

1

22:03

1

02:07

1

1:18:58

1

01:22

1

56:16

2:40:47

 

2

4

Doug Gladman

324

40

2

23:46

2

02:47

2

1:22:22

2

01:48

2

1:04:38

2:55:22

 

3

5

Darin Olson

323

45

3

23:51

3

03:28

3

1:29:10

3

02:23

3

1:09:03

3:07:57

 

 

Mini Triathlon - Clydes XL2

Male 39 and under

 

Overall

 

------- -------

------- -------

------- -------

------- -------

------- -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

2

Zachary Ruschau

326

30

1

20:31

1

01:25

1

1:13:12

1

00:57

1

58:41

2:34:49

 

 

Male 40 and over

 

Overall

 

------- -------

------- -------

------- -------

------- -------

------- -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

1

MJ Leman

362

40

1

23:12

1

01:24

1

1:10:42

1

01:16

1

56:45

2:33:20

 

2

3

Walter Evans

331

46

2

27:29

2

03:20

2

1:32:06

2

01:44

2

1:21:37

3:26:18

 

 

Mini Triathlon - Clydes XL3

Male 39 and under

 

Overall

 

------- -------

------- -------

------- -------

------- -------

------- -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

3

Robert Griffin

332

32

2

28:55

1

03:27

2

1:37:35

1

01:28

1

1:27:09

3:38:36

 

2

4

Scott Kaiser

330

36

1

27:25

2

04:02

1

1:34:00

2

02:59

2

1:56:01

4:04:29

 

 

Male 40 and over

 

Overall

 

------- -------

------- -------

------- -------

------- -------

------- -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

1

Mike Manley

329

48

1

24:15

2

02:58

1

1:20:54

2

02:48

2

1:14:08

3:05:06

 

2

2

Dave Waitkus

328

54

2

28:41

1

02:12

2

1:23:41

1

02:08

1

1:11:32

3:08:17

 

3

5

Benny Higgenbotham Jr.

327

54

3

41:37

3

05:50

3

1:33:49

3

06:28

3

1:42:54

4:10:41

 

 

Mini Triathlon - Athena

Female 0-99

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

1

Sarah Britton

320

26

1

24:11

1

02:59

1

1:34:04

1

02:16

1

1:30:26

3:33:58

 

 

Mini Triathlon - Mtn. Bike

Female 0-99

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

1

Nancy Gormley

339

54

1

35:17

1

03:22

1

1:59:31

1

01:43

1

1:32:26

4:12:22

 

 

Mini Triathlon - Male Team

Male 0-99

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

1

Larry Correll

344

72

1

43:19

1

01:08

1

1:12:32

1

01:00

1

1:01:24

2:59:25

 

 

Mini Triathlon - Coed Team

Female 0-99

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

 

Place

Place

Name Bib No

Age

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Rnk

Time

Time

Penalty

1

1

Kelly Kirk

565

41

1

32:24

1

00:38

 

 

 

 

1

2:13:16

2:46:19